medaliki srebrne

Medaliki Srebrne na Komunie

       Srebrne Medaliki Święte od zawsze towarzyszyły Dziewczynkom przy pierwszej komuni Świętej. Symbol wiary który kroczy z Nimi każdego dnia, w wieku szkolnym oraz dorastania. Dodaje siły oraz przekonania o słuszności postępowania według przykazań oraz dobrego wychowania wyniesionego z rodzimego domu. Symbol medalika a na nim osoba Matki Bożej, to w jednym obrazie zawarty cały Jej żywot.
 
         Dziewczyny, a następnie Kobiety świadomie kroczą drogą która uczy ich Wiara. Dobroć, uczynność, poświęcenie a następnie macieżyństwo, nierozłącznie przenikają między sobą. Dlatego sakrament chrztu, a w następnej kolejności komunii Świętej, to wymarzony czas aby założyć małej dziewczynce jeden z wymarzonych srebrnych medalików z wizerunkiem Świętej Matki nas wszystkich. Który dumnie będzie spoczywał na jej deklocie, zawieszony na srebrnym łańcuszku, tworząc niepowtarzalny Święty wisiorek.

Medaliki srebrne z Matką Boską

Przedstawiamy w naszym sklepie bogatą kolekcję medalików z Matką Boską oraz postacią ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa. Nie zabraknie również medalików z podobiznami innych dobrze nam znanych Świętych jak: Święty Krzysztof, Benedykt, Józef, Jan Paweł II, ksiądz Jerzy Popiełuszko, Święta Rita. Jeśli chodzi zaś o wizerunek Świętej Matki Bożej, to możemy wyróżnić między innymi: Matkę Boską Częstochowską, Madonnę, Szkaplerzną, Nieustającej Pomocy, Matkę Boską Cudowną, Karmiącą oraz Fatimska.
 
       Powierzamy Wam te wszystkie medaliony i jesteśmy pewni, iż każdy znajdzie odpowiedni dla siebie lub jako prezent dla najbliższej osoby. Medalik to bardzo osobista rzecz, więc zawsze jest miejsce i odpowiedni czas aby założyć go na szyję. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas kolekcją.