Z cyrkonią pojedynczą

       Dla Tych wszystkich, którzy lubią minimalizm, proste kształty i formy, a zarazem mocny indywidualny akcent. Przedstawiamy Wam kolczyki srebrne, które w swojej prostocie zdobione są pojedynczą, ale jakże wyrazistą cyrkonią. Wybraliśmy dla naszych klientów modele uniwersalne, ponadczasowe, które cieszą się niezmienną popularnością od początku ich powstania. Są bardzo eleganckie i trendy, dlatego świetnie nadają się do każdej stylizacji i na każdą okazję.
 

Kolczyki srebrne z jedną cyrkonią w dowolnym kształcie

       Mamy tutaj kolczyki zdobione tylko jedną cyrkonią, występującą w różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Cyrkonia w naszych srebrnych kolczykach może być okrągła, owalna, kwadratowa, prostokątna oraz o rzadko spotykanym kształcie gwiazdki. Przeważają cyrkonie koloru tradycyjnego białego, imitującego diament, lecz również nie mało pożądaną czarną, podszywającą się pod czarny diament. A wszystko to osadzone w rodowanym srebrze o najwyższej próbie 925.
       Robiąc zakupy w naszym sklepie, masz pewność i gwarancję, iż otrzymujesz biżuterię najwyższej jakości, od najlepszych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.