kolczyki srebrne z Cyrkonią pojedynczą

       Dla Tych wszystkich którzy lubią minimalizm, proste kształty i formy, a zarazem mocny indywidualny akcent. Przedstawiamy Wam kolczyki srebrne które w swojej prostocie zdobione są pojedynczą ale jakże wyrazistą cyrkonią. Wybralismy dla naszych klientów modele uniwersalne, ponadczasowe, które cieszą się niezmienną popularnością od początku ich powstania. Są bardzo eleganckie i trendy, dlatego świetnie nadają się do każdej stylizacji i na każdą okazję.
       Mamy tutaj kolczyki zdobione tylko jedną cyrkonią, występującą w różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Cyrkonia w naszych srebrnych kolczykach może być okrągła, owalna, kwadratowa, prostokątna oraz o rzadko spotykanym kształcie gwiazdki. Przeważają cyrkonie koloru tradycyjnego białego, imitującego diament, lecz również nie mało pożądaną czarną, podszywającą się pod czarny diament. A wszystko to osadzone w rodowanym srebrze o najwyższej próbie 925.
       Robiąc zakupy w naszym sklepie masz pewność i gwarancję iż otrzymujesz biżuterię najwyższej jakości, od najlepszych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.