Kolczyki srebrne

      Srebrne kolczyki utożsamiane są z klasą oraz ponadczasową elegancją. Faktem jest, że dzięki nim każda stylizacja może zyskać nieprzeciętnego charakteru. Stanowią fantastyczne dopełnienie całości. Często bywa tak, że nawet niewielkie detale stają się głównym elementem zestawienia. Właściwie dopasowane kolczyki to znakomita ozdoba twarzy. Dodają one uroku, a także podkreślają urodę. Występują w tak wielu wariantach, że bez żadnych problemów można znaleźć coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się modele o podwyższonej jakości, które są nie tylko efektowne, ale również trwałe i niepodatne na uszkodzenia. To inwestycja na długie lata, która opłaca się najbardziej.
 

Luksusowe kolczyki wiszące

      Srebrne lub pozłacane kolczyki wiszące to prawdziwa gratka dla kobiet stawiających na wyraziste dodatki. Faktem jest, że obok takiej biżuterii nie można przejść obojętnie. Oczywiście proponowane modele występują w różnych wariatach oraz długościach, co ułatwia znalezienie czegoś dla siebie. Trzeba podkreślić, że nasza doświadczona obsługa z przyjemnością pomoże w znalezieniu idealnej pary kolczyków. Wystarczy jedynie skontaktować się z konsultantem drogą internetową lub telefoniczną. Prawdziwym hitem ostatnich sezonów są nausznice. Znacznie częściej wybierane są one przez młode kobiety. Przepiękne kolczyki na łańcuszku świetnie sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. 

Komfortowe kolczyki sztyft

      Kolczyki sztyft/wkrętki uznawane są za wyjątkowo komfortowe, a zarazem bezpieczne. Taka biżuteria nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności. Ryzyko przypadkowego pociągnięcia ucha znajduje się na bardzo niskim poziomie. Dostępna jest ogromna liczba wzorów m.in. skrzydła, serce, nieskończoność, krzyż. Ponadto nasz asortyment jest stale rozbudowywany, a więc warto zaglądać tutaj regularnie. Panie, które mają dość standardowych rozwiązań, powinny sprawdzić kolczyki szpilki, łańcuszek, czy też koła. Oprócz modeli srebrnych proponujemy produkty pozłacane, czy też wykonane z różowego złota. Jest w czym wybierać!
 

Bogato zdobione kolczyki damskie

      Poszukując kolczyków na specjalną okazje, warto jest rozważyć zakup biżuterii gustownie zdobionej. Największym zainteresowaniem cieszą się produkty z cyrkoniami, które są subtelne, a jednocześnie nadają nieprzeciętnego wyrazu. Posiadamy także kolczyki z kamieniami jubilerskimi. Charakteryzują się one nie tylko podwyższoną trwałością, ale również precyzyjnym wykonaniem. Nawet najmniejsze detale są maksymalnie dopracowane.