Kolczyki dla dzieci

      Kolczyki dla dzieci muszą być przede wszystkim bezpieczne. Ważne jest to, aby były one wykonane z certyfikowanych tworzyw, które nie zawierają w sobie żadnych toksycznych związków. Proponowana przez nas biżuteria dla najmłodszych oraz nastolatków posiada antyalergiczne właściwości, co zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień oraz innych nieprzyjemnych dolegliwości. Nie trzeba także obawiać się o rozwój bakterii, czy też grzybów. Drobnoustroje mogłyby spowodować wystąpienia stanów zapalnych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie starannie dobrane modele, które zachwycą nawet najbardziej wymagających. Gwarantujemy wysoką różnorodność, korzystne ceny, a także fachowe wsparcie podczas podejmowania decyzji o zakupie. Wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem.
 

Urocze kolczyki dla dzieci

     Kolczyki dla najmłodszych występują w wielu rozmaitych formach. Urocze wzornictwo stanowi ogromną zaletę - maluch może samodzielnie wybrać ulubiony wzór. Proponowane motywy, to m.in. motylki, kwiatki, misie, serce, biedronki. Trzeba dodać, że stale rozbudowujemy ofertę, a więc zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszego sklepu internetowego. Posiadamy nie tylko kolorowe i bogato zdobione modele. Sporym zainteresowaniem cieszą się kolczyki w minimalistycznym stylu, które mogą stanowić pamiątkę na lata. Dodatkowym atutem jest fakt, że pasują one do niemal każdej stylizacji, a jedynym ograniczeniem są osobiste upodobania. To również świetny wybór na prezent z okazji np. urodzin, chrztu, komunii.
 

Kolczyki dla dziewczynki zdobione cyrkoniami

     Pięknie wykonane kolczyki dla dziewczynki zdobione cyrkoniami usatysfakcjonują swoją jakością tych, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Połyskujące kamienie zjawiskowo odbijają światło. Taka biżuteria podkreśla dziecięcy urok. Może być noszona na co dzień lub podczas imprez i uroczystości. Należy podkreślić, że w naszym asortymencie nie brakuje również kolczyków dla starszych dziewczynek. Oprócz klasycznych sztyftów, warto jest sprawdzić modele wiszące.
 

Dziecięce kolczyki ze srebra wysokiej próby

      Kolczyki dla najmłodszych ze srebra pr. 925 nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia. Dodatkowym atutem jest podwyższona wytrzymałość. Taka biżuteria nie traci swojej pierwotnej formy, czy też wyglądu. Nawet po kilku latach wygląda, jak w dniu zakupu. Nie wymaga również specjalnej pielęgnacji - wystarczy jedynie systematyczne czyszczenie. Zapewniamy atrakcyjne ceny, które zachęcają do złożenia zamówienia.

Kolczyki dla dzieci srebrne pr.925

       Dla Waszych najmłodszych pociech prezentujemy kolczyki srebrne stworzone właśnie dla dzieci. Czym się one wyróżniają od innych? Przede wszystkim bogactwem kolorów, kształtów i motywów z bajek. Kolorowe biedroneczki, słodkie kaczuszki, gwiazdeczki, różyczki to tylko niektóre wzory, które prezentujemy i polecamy szczególnie dla Waszych Dzieci. Niech od najmłodszych lat dziewczynki idą przez życie z kolorowymi srebrnymi kolczykami na uszkach. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszego sklepu.