Pierścionki ceramiczne

Pierścionki z ceramiki srebrne pr.925

       Pierścionki ceramiczne to przełom w jubilerstwie i trend, który na dobre zagościł w świecie mody. Przedstawiamy i zachęcamy Was do zapoznania się z naszą propozycją ceramicznych obrączek i pierścionków z srebrnym elementem. Pierścionki srebrne z ceramiki z każdym dniem stają się niezwykle polularne, a w ręcz pożądane. powiekszając tym samym rzeszę zadowolonych Klientek.
       Wykorzystywany do tworzenia biżuterii materiał, nosi nazwę high-tec ceramic. Po przez zastosowaną technologię, uzyskano niezwykle twardy materiał (jedynie diament jest twardszy), 9 w skali twardości Mousa, charakteryzujący się błyszczącą i super gładką powierzchnią. 
       W naszej ofercie posiadamy pierścionki z czarnej, białej jak i różowej ceramiki. Nadzwyczaj błyszcząca powierzchnia, wraz ze srebrnym dodatkiem zdobionym cyrkoniami, z gracją połyskuje na palcu modnej i nowoczesnej Kobiety.
       Zachęcamy również do tworzenia własnych kolekcji czy kompozycji, po przez połączenie ceramicznych obrączek z delikatnym srebrnym pierścionkiem. W ten prosty sposób pokażesz indywidualny styl i wyszukany gust. Zabawa biżuterią jeszcze nigdy nie była tak przyjemna, a możliwości jakie daje różnorodność pierścionków do zestawienia sprawi iż stworzycie niepowtarzalne i indywidualnie dopasowane małe dziełą sztuki.