Pierścionki ceramiczne

       Pierścionki ceramiczne to przełom w jubilerstwie i trend, który na dobre zagościł w świecie modyPrzedstawiamy i zachęcamy Was do zapoznania się z naszą propozycją ceramicznych obrączek i pierścionków ze srebrnym elementem. Pierścionki srebrne z ceramiki z każdym dniem stają się niezwykle popularne, a wręcz pożądane, powiększając tym samym rzeszę zadowolonych Klientek.

       Wykorzystywany do tworzenia biżuterii materiał, nosi nazwę high-tec ceramic. Poprzez zastosowaną technologię, uzyskano niezwykle twardy materiał (jedynie diament jest twardszy), 9 w skali twardości Mousa, charakteryzujący się błyszczącą i super gładką powierzchnią. 

Pierścionki z ceramiki srebrne pr.925

       W naszej ofercie posiadamy pierścionki z czarnej, białej jak i różowej ceramiki. Nadzwyczaj błyszcząca powierzchnia, wraz ze srebrnym dodatkiem zdobionym cyrkoniami, z gracją połyskuje na palcu modnej i nowoczesnej Kobiety.
       Zachęcamy również do tworzenia własnych kolekcji czy kompozycji, poprzez połączenie ceramicznych obrączek z delikatnym srebrnym pierścionkiem. W ten prosty sposób pokażesz indywidualny styl i wyszukany gust. Zabawa biżuterią jeszcze nigdy nie była tak przyjemna. Możliwości, jakie daje różnorodność pierścionków, są nieograniczone. Stwórz swoje niepowtarzalne zestawienie