Kolczyki srebrne z cyrkoniami

Kolczyki srebrne z błyszczącymi cyrkoniami

       Kolczyki srebrne z cyrkoniami, to nieodzowny element wizerunku każdej Kobiety, który powinien towarzyszyć i rozświetlać Twarz każdego dnia. Ciężko sobie wyobrazić kobietę, bez kolczyków choćby srebrnych w delikatnych uszach. Mając tak wiele modeli do wyboru oraz dostępności i łatwości zakupu. Od minimalistycznego kształtu, poprzez piękne ozdobne rozbudowane formy, kolczyki potrafią dać wiele radości i pewności siebie w codziennych zmaganiach.
       

Srebrne kolczyki i kolorowe cyrkonie: niebieskie, zielone, czarne, różowe

        Chcielibyśmy zachęcić Was i przybliżyć kolekcję srebrnych kolczyków zdobionych cyrkoniami. Ten niezwykły syntetyczny kryształ, dodaje blasku i elegancji każdym kolczykom. Do tego niemalże nieskończona paleta kolorów i odcieni. Od tradycyjnej bieli, poprzez wszystkie kolory tęczy: różowy, zielony, niebieski, turkusowy, na czarnym kończąc. Kształt również odgrywa ważną rolę, jeśli chodzi o całokształt kolczyków. 
         W naszej propozycji dla Pań jesteśmy pewni, iż każda znajdzie coś gustownego dla Siebie, w czym będzie czuła się wyśmienicie. Najlepsza jakość i styl, za naprawdę przystępną cenę. ZAPRASZAMY do zapoznania się z naszą kolekcją