Z cyrkoniami

      Kolczyki srebrne z cyrkoniami, to nieodzowny element wizerunku każdej Kobiety, który powinien towarzyszyć i rozświetlać twarz każdego dnia. Ciężko sobie wyobrazić kobietę, bez choćby delikatnych srebrnych kolczyków w uchu. Od minimalistycznego kształtu, poprzez piękne ozdobne rozbudowane formy, kolczyki potrafią dać wiele radości i pewności siebie w codziennych zmaganiach. Mając tak wiele modeli do wyboru, jesteśmy pewni, że wybierzecie coś idealnie pasującego do waszego wizerunku i stylizacji.


Kolczyki w uchu i kolorowe cyrkonie: niebieskie, zielone, czarne, różowe

        Chcielibyśmy zachęcić Was i przybliżyć kolekcję srebrnych kolczyków z cyrkoniami. Ten niezwykły syntetyczny kryształ, dodaje blasku i elegancji każdym kolczykom. Do tego niemalże nieskończona paleta kolorów i odcieni. Od tradycyjnej bieli, poprzez wszystkie kolory tęczy: różowy, zielony, niebieski, turkusowy, na czarnym kończąc. Kształt również odgrywa ważną rolę, jeśli chodzi o całokształt kolczyków. 
         W naszej propozycji dla Pań jesteśmy pewni, iż każda znajdzie coś gustownego dla Siebie, w czym będzie czuła się wyśmienicie. Najlepsza jakość i styl, za naprawdę przystępną cenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją.