Słomka magnetyczna do strukturyzacji wody 3973-1 dwie sztuki
315,00 
Ilość
wysyłka Do 24 godzin
 1. Warunki gwarancji biżuterii Sentiell: "szczegóły tutaj" 
  Jeżeli produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego, tj.: pęknięcia, złamania, rozciągnięcia, wygięcia, zgniecenia na skutek wynikającej siły zewnętrznej jak i przebarwienia po użyciu środków, które mogą wpływać na powłokę produktu tj: środki czystości, perfumy, kwasy itp. lub produkt jest niekompletny (brak któregoś z elementów w tym kamieni utraconych w wyniku nieodpowiedniego użytkowania). Klient nie może się powołać na uprawnienia przysługujące mu z tytułu rękojmi, na prawo do odstąpienia od umowy, ani żadne inne.
 2. Sklep jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego.
 3. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie lub na podstawie niniejszego Regulaminu należy kierować na adres sklep@fajna-bizuteria.pl.
 4. Sklep zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
 5. Sklep nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru, na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej, jeśli takową posiada. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.
 6. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie naszego produktu.
 7. Prosimy o zwracanie produktów na adres: S.P. & Victoria's sp. z o.o., ul. Pokoju 14/5, 41-600 Świętochłowice, można skorzystać z formularza (pobierz wzór - pdf 120KB)

Darmowa dostawa od 99zł*

 1. Wysyłka zamówienia odbywa się w ciągu 24 godzin, od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub wybrania opcji za pobraniem. Aż 95% przesyłek w obszarze Polski trafia do klientów następnego dnia, po przekazaniu firmie kurierskiej.
 2. Koszt dostawy w obszarze Polski wynosi:
 •   od 9,90 pln Paczkomaty InPost
 •   od 9,90 pln wpłata na konto
 •   od 9,90 pln płatności on-line (27 banków / karta kredytowa / karta płatnicza / BLIK
 •   od 9,90 pln wpłata przez system PayPal (konto PayPal/ karta kredytowa, karta płatnicza)
 •   od 20,00 pln za pobraniem
   
 •     zamówienia powyżej 99 pln objęte są darmową dostawą
     

Zamówienia wysyłamy Kurierami: FedEx, InPost, Pocztex (klient drogą mailową dostaje informacje o zamówieniu oraz wysyłce)

 

3. Realizujemy także przesyłki międzynarodowe na terenie Europy (z Cyprem, całą Rosją i Izraelem) za pośrednictwem

    Poczty Polskiej. Realizacja zamówienia zagranicznego następuje po wpływie środków na konto sprzedawcy.


Koszt dostawy na obszarze Europy (z Cyprem, całą Rosją i Izraelem) wynosi:

 •     25pln Poczta Polska - Przesyłka listowa z zadeklarowaną wartością Priorytetowa
 •     od 60pln Poczta Polska - paczka pocztowa z zadeklarowaną wartością

 

4. W przypadku dostawy do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej,
    należna cena 
zakupionych towarów może ulec zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych.

 
Masz pytanie

Słomka magnetyczna do strukturyzacji wody, dwie sztuki

     Polerowana słomka ze stali nierdzewnej ze zintegrowanym magnesem neodymowym. Zestaw słomek zawiera jedną prostą i jedną zakrzywioną słomkę do picia oraz praktyczną szczotkę do czyszczenia. Na końcu słomek umieszczono zintegrowany magnes o mocy 0,2 Tesla (2000 Gaussów). W zestawie znajduje się również piękna naturalna biała bawełniana torba do higienicznego przechowywania i bezpiecznego transportu. Słomki magnetyczne do picia, zostały wykonane z polerowanej stali nierdzewnej, nadają się do wielokrotnego użytku, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i przyjazne dla środowiska.

Woda strukturalna, jak przygotować:

      Najprostszy sposób: W celu przywrócenia naturalnej struktury zanurz słomkę magnetyczną np. w szklance z wodą. Pozostaw na 15 minut, bądź mieszaj przez 2 - 3 minuty. Siła magnesu neodymowego wynosi 2000Gs, co pozwala na przywrócenie struktury napoju (może to być woda, sok, wino czy nawet owoc).
Tak zmienioną strukturalnie wodę, nazywamy potocznie 
ożywioną.
Zalecamy wypijać średnio 1,5 – 2l. wody dziennie. Naukowcy przyjmują, aby spożywać średnio 30 ml na każdy kilogram masy ciała. Zależy to również od trybu życia, jak i jakości posiłków przyjmowanych w ciągu dnia. Zupy, owoce cytrusowe, też zaliczamy do posiłków zawierających duże ilości płynów.
     Zaleca się co półroczną kurację (wiosna i jesień). Wypijać przynajmniej 1litr dziennie, przez 20 do 30 dni, aby zapewnić profilaktyczne oczyszczenie całego organizmu. Magnetyzowaną wodę należy pić w przypadku wszystkich funkcjonalnych zaburzeń. Jest to tak zwane minimum, aby wspomóc nasz organizm w prawidłowym funkcjonowaniu. Tak naprawdę, powinniśmy spożywać tylko taką wodę oraz przygotowywać na niej wszystkie potrawy.

Wspomaganie leczenia wodą strukturalną:

 • kamieni żółciowych i nerkowych,
 • skrzepów,
 • bólów układu pokarmowego i moczowego,
 • zaparć,
 • prostaty,
 • cukrzycy
 • i wielu innych chorób.

Słomka magnetyczna do strukturyzacji wody, dwie sztuki ze szczoteczką

do ożywienia strukturyzacji Wody

kruszec stal szlachetna
kolor srebrny/polerowany
biżuteria nie uczula (antyalergiczna) TAK
ilość magnesów 1
siła magnesu 2000 Gauss
wymiary dł. 22 cm
gwarancja 2 lata
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz również