magnetyczny pręt do strukturyzacji wody 1175-1 koniczynka czterolistna, woda ożywiona
175,00 
Ilość
wysyłka Do 24 godzin
 1. Warunki gwarancji biżuterii Sentiell: "szczegóły tutaj" 
  Jeżeli produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego, tj.: pęknięcia, złamania, rozciągnięcia, wygięcia, zgniecenia na skutek wynikającej siły zewnętrznej jak i przebarwienia po użyciu środków, które mogą wpływać na powłokę produktu tj: środki czystości, perfumy, kwasy itp. lub produkt jest niekompletny (brak któregoś z elementów w tym kamieni utraconych w wyniku nieodpowiedniego użytkowania). Klient nie może się powołać na uprawnienia przysługujące mu z tytułu rękojmi, na prawo do odstąpienia od umowy, ani żadne inne.
 2. Sklep jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego.
 3. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie lub na podstawie niniejszego Regulaminu należy kierować na adres sklep@fajna-bizuteria.pl.
 4. Sklep zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
 5. Sklep nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru, na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej, jeśli takową posiada. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.
 6. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie naszego produktu.
 7. Prosimy o zwracanie produktów na adres: S.P. & Victoria's sp. z o.o., ul. Pokoju 14/5, 41-600 Świętochłowice, można skorzystać z formularza (pobierz wzór - pdf 120KB)

Darmowa dostawa od 99 zł*
Darmowa dostawa realizowana jest poprzez: Kurier InPost, Paczkomaty InPost.

1. Koszt dostawy w obszarze Polski wynosi:
- wpłata na konto, 
- płatności on-line (27 banków /
BLIK / karta kredytowa / karta płatnicza) 
- PayPal
 

 •   11,90  Paczkomaty InPost
 •   12,90 zł Kurier InPost
 •   17,90 zł Kurier FedEx

​- za pobraniem:
 

 •   15,90 zł Paczkomaty InPost
 •   16,90 zł Kurier InPost
 •   20,90 zł Kurier FedEx​​
   
 • zamówienia powyżej 99 zł objęte są darmową dostawą, dotyczą przewoźników InPost kurier i InPost Paczkomaty.

 

3. Koszty dostawy na terenie Europy (z Cyprem i Izraelem): 

- wpłata na konto, 
- płatności on-line (27 banków / 
BLIK / karta kredytowa / karta płatnicza) 
- PayPal

 •     30 zł Poczta Polska - Przesyłka listowa z zadeklarowaną wartością Priorytetowa
 •     100 zł kurier DPD lub FedEx
 •     45 zł DPD - przesyłka do Niemiec

Realizacja zamówienia zagranicznego następuje po wpływie środków na konto sprzedawcy.
 

Zamówienia wysyłamy Kurierami: Poczta Polska, DPD, FedEx

 

4. W przypadku dostawy do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej,
    należna cena 
zakupionych towarów może ulec zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych.

 
Masz pytanie

Strukturyzacja WODA OŻYWIONA czterolistna koniczyna. Magnetyczny pręt ze stali szlachetnej 2000 Gaussów

       Czterolistna koniczyna do strukturyzacji wody, jako symbol szczęścia na naszym magnetycznym pręciku. W tym przypadku przybiera również symbolikę zdrowotności.
        Aby zachować dobry stan zdrowia, należy wypijać 1,5 – 2l. strukturyzowanej wody dziennie lub innych płynów np. soków, zup czy szejków. W celu przywrócenia naturalnej struktury, zanurz nasz pręt magnetyczny np. w szklance z wodą. Pozostaw na 15 minut, bądź mieszaj przez 2 - 3 minuty. Siła magnesu wynosi 2000Gs, co pozwala na magnetyzację jakiegokolwiek napoju (soków, herbaty itp.).  
         Zaleca się co półroczną kurację (wiosna i jesień). Wypijać przynajmniej 1litr dziennie, przez 20 do 30 dni, aby zapewnić profilaktyczne oczyszczenie całego organizmu.
       
        
Zmagnetyzowaną wodę należy pić w przypadku wszystkich funkcjonalnych zaburzeń występujących w naszym organizmie. Podstawa to odpowiednie nawodnienie, o tym wiemy tak naprawdę wszyscy. Tylko nie wszyscy wiemy, o jakie nawodnienie chodzi i które jest dla nas najbardziej odpowiednie.
        Strukturyzacja wody, to nic innego jak zbliżenie jej właściwości do płynów ustrojowych w ludzkim organizmie. A to niestety już dwie zupełnie inne rzeczy (tego akurat nam się nie mówi). Picie zwykłej wody, przynosi więcej szkód niż pożytku. Jedynie ożywiona woda pomoże odpowiednio nawodnić organizm na poziomie komórkowym.

Woda strukturyzowana właściwości:

Wspomaga leczenie:

 • kamieni żółciowych i nerkowych,
 • skrzepów,
 • bólów układu pokarmowego i moczowego,
 • zaparć,
 • prostaty,
 • cukrzycy
 • i wielu innych chorób.

Magnetyczny pręt czterolistna koniczyny ze stali szlachetnej do strukturyzacji magnetyzacji wody oraz wszelakiego rodzaju napojów, moc 2000 Gaussów

kruszec stal szlachetna
kolor srebrny
biżuteria nie uczula (antyalergiczna) TAK
ilość magnesów 1
siła magnesu 2000 Gauss
wymiary wys. 22cm x szer. 2,2cm
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz również