Energetix Biżuteria Magnetyczna

       Zanurz się w świecie ENERGETIX: projektuj biżuterię ze zintegrowanymi magnesami neodymowymi - biżuterię magnetyczną w jej najpiękniejszym kształcie z fantastycznym efektem optycznym.
 

ENERGETIX - biżuteria magnetyczna w najpiękniejszej odsłonie

      Niezależnie od tego, czy poszukujesz bransoletki, pierścionków, łańcuszka czy kolczyków - w tym sklepie znajdziesz różnorodną ofertę dla kobiet, mężczyzn, nastolatków i dzieci. Miliony ludzi na całym świecie mają najlepsze doświadczenia z biżuterią ENERGETIX i zawsze kupują biżuterię za pośrednictwem międzynarodowych sklepów internetowych.
 

Biżuteria magnetyczna najwyższej jakości stali nierdzewnej / chirurgicznej

      Powodem dalszego sukcesu ENERGETIX to ekskluzywne wzornictwo, gwarantowana jakość i najlepsze materiały, takie jak stal chirurgiczna. Biżuteria zawiera wysokiej jakości magnesy neodymowe, ponieważ są one również wykorzystywane w tak zwanej magnetoterapii statycznej. Dzięki zintegrowanym magnesom każdy klejnot ma stałą moc. Niektóre z nich mają dużą moc ze względu na silne magnesy, takie jak serce magnetyczne lub dysk magnetyczny.
 

ENERGETIX oznacza biżuterię magnetyczną, dobre samopoczucie i zdrowie. wellnes SPA

      Oprócz różnorodnej oferty bransoletek magnetycznych, pierścieni magnetycznych i łańcuchów magnetycznych dla mężczyzn, kobiet i dzieci, ENERGETIX oferuje w swoim asortymencie kolejną gamę produktów wellness opartych na magnesach. Opaski magnetyczne, wkładki magnetyczne, pręty i podstawki do strukturyzacji wody. Elementy ze stali nierdzewnej, bezpośrednio przenoszą siłę magnetyczną do wody. Również narzędzia do masażu to idealne akcesoria dla osób, które zawsze chcą mieć moc magnesów w pobliżu. Kompleksowa oferta, która łączy aspekty projektowania i dobrego samopoczucia w idealnej harmonii. W naszym sklepie on-line na pewno znajdziesz odpowiednią biżuterię. Ekskluzywnego designu dla twojej rodziny, przyjaciół i współpracowników.

CERTYFIKATY