Zegarki magnetyczne

      Zegarki magnetyczne to styl i elegancja, którego nie powstydziłyby się najlepsze marki specjalizujące się tylko w produkcji najwyższej jakości zegarków. My gwarantujemy coś więcej, dla wszystkich tych, którym zdrowie jest priorytetem. Magnetoterapię w pięknym i praktycznym zastosowaniu. Magnesy neodymowe zbawiennie wpływające na prawidłowe dotlenienie organizmu oraz odpowiednie dostarczenie substancji odżywczych do każdej komórki naszego ciała. 

Zegarki magnetyczne firmy Energetix.

       Zegarki magnetyczne cechuje najwyższa jakość wykonania z najlepszych materiałów dostępnych do jej produkcji. Stal chirurgiczna, japońskie mechanizmy, skórzane paski. Idealnie komponują się do codziennego stylu dzięki nowoczesnemu designowi. Ponadczasowa Elegancja to tylko niektóre skojarzenia charakteryzujące zegarki magnetyczne Energetix.

 

ZEGARKI Z MAGNESAMI DLA MĘŻCZYZN I KOBIET

     Każda nowa kolekcja biżuterii magnetycznej ENERGETIX przekonuje swoją imponującą różnorodnością i niezmiennie fantastycznym wzornictwem: magnetyczne bransoletki, magnetyczne pierścionki i magnetyczne zawieszki, magnetyczne kolczyki i magnetyczne łańcuszki są po prostu wyjątkowe. Zegarki magnetyczne zaprojektowane specjalnie przez ENERGETIX dla mężczyzn i kobiet również stanowią ozdobę w dosłownym tego słowa znaczeniu. Fakt, że są wykonane przez ENERGETIX gwarantuje najwyższą jakość, połączoną ze stylowym, trendowym designem.

 

Idealny zegarek: biżuteria magnetyczna w najlepszym wydaniu

     Klienci ENERGETIX noszą i używają naszych produktów, między innymi dlatego, że chcą mieć zawsze blisko siebie siłę magnesów. W przypadku zegarków jest to szczególnie łatwe i zawsze możliwe, ponieważ nosi się je przez cały dzień. Magnes neodymowy został wkomponowany w tył zegarka, co oznacza, że ​​moc emitowana przez magnesy pozostaje w stałym kontakcie ze skórą. Ale klienci noszą również biżuterię magnetyczną ENERGETIX, ponieważ uwielbiają wspaniały design. Aspekt, który jest w pełni realizowany w zegarkach damskich i męskich. Ponieważ projekt zegarków jest doskonały.

 

Biżuteria magnetyczna do łączenia

     Fanów systemu Classic firmy ENERGETIX szczególnie ucieszy prostokątny biały element zegarka, którego wskazówki zostały zaprojektowane w firmowych kolorach czerwieni i błękitu. To dlatego, że eleganckie prostokątne etui, można połączyć jako element centralny, z różnymi paskami z systemu Classic. Mówiąc o kombinacjach: wszystkie elementy biżuterii łączy, jak wspomniano, pewne poczucie stylu. Dlatego łącząc zegarki magnetyczne z magnetyczną biżuterią ENERGETIX, zawsze jest to idealne połączenie. Przykłady można znaleźć tutaj w sklepie z magnesami. Po prostu kliknij i przyjrzyj się inspiracją wkatalogu!