Obrączki magnetyczne

OBRĄCZKI MAGNETYCZNE DLA NIEGO

     Nie tylko kobiety doceniają wysokiej jakości biżuterię: wielu mężczyzn lubi nosić pierścionki, które czasami są bogate, a czasami dyskretne. ENERGETIX oferuje Państwu szeroką gamę biżuterii męskiej w różnorodnych wzorach. Dostępne są tradycyjne pierścionki w różnych rozmiarach, podobnie jak nowoczesne elastyczne pierścionki, które rozciągają się i dzięki temu idealnie owijają się wokół palców. W asortymencie ENERGETIX znajdują się również pierścionki w modnym „used look”.


WYSOKIEJ JAKOŚCI PIERŚCIONKI ZE STALI NIERDZEWNEJ ENERGETIX
 

     Wszystkie pierścienie w sklepie ENERGETIX są wykonane ze stali nierdzewnej, na którą czasami nakładano różne powłoki powierzchniowe. Niektóre modele zawierają niewielką ilość miedzi. Oznacza to, że męska biżuteria magnetyczna ENERGETIX jest nie tylko wizualną atrakcją, ale magnetyczne pierścienie ułatwiają również przyczynianie się do osobistego dobrego samopoczucia.
 

BIŻUTERIA MAGNETYCZNA ENERGETIX JAKO PREZENTY

     Niezależnie od tego, czy szukasz pierścionka magnetycznego dla siebie, czy chcesz zaskoczyć swojego partnera: mamy odpowiedni pierścionek magnetyczny, który zaspokoi wszystkie indywidualne gusta. Przeglądaj asortyment w spokoju, przejrzyj nasz katalog on-line lub zamów bezpłatny egzemplarz do wysłania do domu i odkryj magnetyczną biżuterię dla mężczyzn, która idealnie spełni Twoje oczekiwania.

      Obrączki magnetyczne to wbrew pozorom nie tylko biżuteria dla kobiet. W naszym sklepie oferujemy luksusowe obrączki magnetyczne dla mężczyzn firmy Energetix. Są to stylowo zaprojektowane przez niemieckich designerów, wykonane z największą dbałością o szczegóły obrączki dla Panów. Zrobione z dobrej jakościowo stali chirurgicznej z pewnością sprostają Waszym wymaganiom. Gustowna biżuteria męska to element świadczący o wysokiej klasie. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty.