Bransoletki magnetyczne

MAGNETYCZNE BRANSOLETKI DLA MĘŻCZYZN: BIŻUTERIA MĘSKA JEST „W”

     Biżuteria już dawno przestała być wyłączną domeną kobiet – oprócz zegarków to przede wszystkim męskie bransoletki, które mają nowoczesny i stylowy efekt, są niezwykle popularne jako dodatek wśród modnych mężczyzn. W naszym sklepie znajdziesz wiele bransoletek magnetycznych, które możesz nosić samodzielnie. Ale nie powstrzymuj się przed łączeniem naszych męskich bransoletek z innymi bransoletkami z naszego sklepu internetowego i odkrywaniem w ten sposób swojego indywidualnego stylu.
     Wiele naszych bransoletek magnetycznych to również bransoletki unisex. W tym celu umieściliśmy w naszych systemach biżuterii pojedyncze paski i elementy ozdobne, które w dziecinnie prosty sposób łączą się ze sobą, podkreślając w ten sposób Twoją różnorodność i indywidualność. Bransoletki męskie są zwykle produkowane w męskich kolorach; użyte materiały różnią się znacznie i wahają się od stali nierdzewnej, miedź i silikon do skóry, tekstyliów i drewna. W naszym katalogu zaprezentowaliśmy wiele różnych rozmiarów wraz z bransoletkami o regulowanych rozmiarach.

 

Bransoletki magnetyczne ENERGETIX – więcej niż biżuteria

     Biżuteria męska ENERGETIX, a tym samym również męskie bransoletki, kojarzą się z jedną bardzo szczególną rzeczą, która wyróżnia je na tle tradycyjnej biżuterii – posiadają jeden lub kilka magnesów. Miliony ludzi na Świecie, chcą mieć blisko siebie moc magnesów (magnetoterapia) i naprawdę doceniają bezcenne zdrowotne aspekty magnetycznej biżuterii ENERGETIX. Przekonuje ich nie tylko wysoka jakość produktów, ale również fascynuje energia, jaka kojarzy się z magnesami.
     Większość magnesów w wyrobach jubilerskich posiada moc magnetyczną 0,12 tesli / 1200 gausów. Kilka wybranych produktów ma jednak silniejsze magnesy – do 0,2 tesli/2000 gausów. Zazwyczaj można je znaleźć w kategorii WELLNESS. Nasze unisex bransoletki magnetyczne sportEX posiadają również magnesy o sile 0,2 tesli / 2000 gausów. Przetestuj dla niego biżuterię magnetyczną, a jednocześnie doświadcz świadomości mody i dobrego samopoczucia!

 

Eleganckie bransoletki dla wyjątkowego mężczyzny

       Eleganckie męskie bransoletki magnetyczne, które Państwu proponujemy powstały z myślą o nowoczesnych, pewnych siebie mężczyznach, którzy dbają w szczególności o swoje dobre zdrowie. Nasza biżuteria magnetyczna jest kierowana nie tylko do kobiet, ale również do mężczyzn. W tym celu zaopatrzyliśmy nasz sklep w bransoletki magnetyczne męskie niemieckiej firmy Energetix, lidera światowego rynku.
     Nowoczesne i modne wzory, najnowsze kolekcje każdego roku. Staramy się dostarczać na bieżąco, naszym wymagającym klientom, niezastąpione dla dobrego zdrowia bransoletki. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tutaj idealną bransoletkę magnetyczną dla siebie. Jeżeli szukasz idealnego prezentu dla swojego mężczyzny. Prezentu, z którego naprawdę będzie zadowolony. Sprawdź naszą ofertę i zagłęb się w temat magnetoterapii oraz jej wpływ na ludzki organizm.