Poradnik Magnetoterapii Energetix

Podradnik Mgnetoterapii + TOP Produkty Energetix - KATALOG 2020  >>POBIERZ<<      

Kupuj biżuterię prosto z Katalogu 2020 (zanim pojawi się u nas w sklepie)
 1. Podaj numer katalogowy i rozmiar oraz dane do wysyłki.
   
 2. Wyślij na adres sklep@fajna-bizuteria.pl lub złóż zamówienie telefonicznie na numer +48 530 566 409.
   
 3. Przesyłkę wyślemy za pobraniem bez dodatkowych kosztów :)
   
 

       Niemiecka firma Energetix od kilku lat specjalizuje się w produkcji biżuterii magnetycznej, która jest wyrazem stylu życia, dobrego zdrowia i samopoczucia oraz wysokich wymagań estetycznych. Projektanci zadbali o wzornictwo, jak i różnorodność materiałów, z jakich jest wykonana. Z łatwością łączy się z klasyczną biżuterią ze złota, srebra czy platyny. Wyjątkowość kolekcji i nietuzinkowy design odpowiada zarówno kobietom, jak i mężczyznom, niezależnie od wieku i stylu. Badania kliniczne, opinie klientów z całego świata potwierdzają korzystne oddziaływanie biżuterii magnetycznej na zdrowie. Wielu posiadaczy naszej biżuterii podkreśla dobroczynne właściwości terapii magnetycznej nawet w przypadkach, w których inne metody terapii okazały się nieskuteczne.


Terapia magnetyczna działa na ludzki organizm przez stosowanie stałych pól magnetycznych w celach terapeutycznych i profilaktycznych.

Pomaga na takie dolegliwości jak:
 •     Smog - promieniowanie elektromagnetyczne    

 •     Depresja i stres

 •     Ogólne zmęczenie

 •     Zaburzenia snu

 •     Bóle menstruacyjne

 •     Zakłócenia krążenia krwi

 •     Wysokie lub niskie ciśnienie

 •     Kłopoty ze wzrokiem

 •     Szumy w uszach

 •     Tarczyca

 •     Bóle głowy i migreny

 •     Reumatyzm i zapalenia stawów

 •     I wiele innych .........

Magnetoterapia, czyli lecznicze właściwości

 
          Lecznicza siła magnesów była znana już w starożytnym Egipcie, Grecji i Chinach. Egipscy lekarze stosowali magnetyt (magnes) na różne dolegliwości. Królowa Egiptu - Kleopatra nosiła mały magnes na czole jako amulet, aby zachować swoja wyjątkową urodę i zdrowie. Dziś wiemy, że postępowała słusznie, choć trudno stwierdzić czy wiedziała, że z tyłu czoła znajduje się mały gruczoł szyszynki, który wydziela melatoninę w trakcie snu i jest silnym antyoksydantem i obecnie jest uznawana za „hormon młodości” ze względu na właściwości przeciwdziałające starzeniu.
 
            Liczne badania naukowe udowodniły, że magnesy można z powodzeniem zastosować w leczeniu i wyleczeniu nerwobólów, różnych dolegliwości i skurczów. Zalecane są bransoletki magnetyczne, talizmany, pasy i płytki. Austriacki lekarz Franz Antonie Mesmer (1734 – 181) pomyślnie stosował magnesy w leczeniu nerwobólów i wielu innych dolegliwości w Wiedniu a później w Paryżu. Wielki kompozytor Wolfgang Amadeusz Mozart (1756 – 1791) był tak zafascynowany skutecznością terapii magnetycznej, że wspomniał o „magnesie – kamieniu Mesmera ” w swoim dziele „Cossi van Tutti”  (Despina śpiewa: jest to kamień Mesmera, który pochodzi z Niemiec i słynny jest we Francji). Po wojnie secesyjnej w Stanach Zjednoczonych Ameryki terapia magnetyczna rozpowszechniła się jako samodzielna terapia...................
Czytaj dalej i pobierz podręcznik magnetoterapii
 >>TUTAJ<<

 

SPRZEDALIŚMY JUŻ PONAD MILION SERC MAGNETYCZNYCH!

 

Smog - promieniowanie elektromagnetyczne atakuje nas zewsząd. Nosząc biżuterię magnetyczną, neutralizujemy to promieniowanie.

page59image2735251600

 

 
 
 

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz