Poradnik Magnetoterapii Energetix

Podradnik Mgnetoterapii + TOP Produkty - KATALOG 2019  >>POBIERZ<<      

Kupuj biżuterię prosto z Katalogu 2019 (zanim pojawi się u Nas w sklepie)
Podaj numer katalogowy i rozmiar oraz dane do wysyłki, wyślij na adres sklep@fajna-bizuteria.pl lub złóż zamówienie telefonicznie na numer +48 530 566 409. Przesyłkę wyślemy za pobraniem bez dodatkowych kosztów :)
 

       Niemiecka firma Energetix od kliku lat specjalizuje się w produkcji biżuterii magnetycznej, która jest wyrazem stylu życia, dobrego zdrowia i samopoczucia oraz wysokich wymagań estetycznych. Projektanci zadbali o wzornictwo, jak i różnorodność materiałów z jakich jest wykonana. Z łatwością łączy się z klasyczną biżuterią ze złota, srebra czy platyny. Wyjątkowość kolekcji i nietuzinkowy design odpowiada zarówno kobietom jak i mężczyznom, niezależnie od wieku i stylu. Badania kliniczne, opinie klientów z całego świata potwierdzają korzystne oddziaływanie biżuterii magnetycznej na zdrowie. Wielu posiadaczy naszej biżuterii podkreśla dobroczynne właściwości terapii magnetycznej nawet w przypadkach, w których inne metody terapii okazały się nieskuteczne.


Terapia magnetyczna działa na ludzki organizm przez stosowanie stałych pól magnetycznych w celach terapeutycznych i profilaktycznych, pomaga na takie dolegliwości:

 
 •     smog - promieniowanie elektromagnetyczne    

 •     depresja i stres

 •     ogólne zmęczenie

 •     zaburzenia snu

 •     bóle menstruacyjne

 •     zakłócenia krążenia krwi

 •     wysokie i niskie ciśnienie

 •     kłopoty ze wzrokiem

 •     szumy w uszach

 •     tarczyca

 •     bóle głowy i migreny

 •     reumatyzm i zapalenia stawów

 •     i wiele innych .........

          Lecznicza siła magnesów była znana już w starożytnym Egipcie, Grecji i Chinach. Egipscy lekarze stosowali magnetyt (magnes) na różne dolegliwości. Królowa Egiptu - Kleopatra nosiła mały magnes na czole jako amulet aby zachować swoja wyjątkową urodę i zdrowie. Dziś wiemy, że postępowała słusznie, choć trudno stwierdzić czy wiedziała, że z tyłu czoła znajduje się mały gruczoł szyszynki, który wydziela melatoninę w trakcie snu i jest silnym antyoksydantem i obecnie jest uznawana za „hormon młodości” ze względu na właściwości przeciwdziałające starzeniu.
            Liczne badania naukowe udowodniły, że magnesy można z powodzeniem zastosować w leczeniu i wyleczeniu nerwobólów, różnych dolegliwości i skurczów. Zalecane są bransolety magnetyczne, talizmany, pasy i płytki. Austriacki lekarz Franz Antonie Mesmer ( 1734 – 1815 ) pomyślnie stosował magnesy w leczeniu nerwobólów i wielu innych dolegliwości w Wiedniu a później w Paryżu. Wielki kompozytor Wolfgang Amadeus Mozart ( 1756 – 1791 ) był tak zafascynowany skutecznością terapii magnetycznej, że wspomniał o „magnesie – kamieniu Mesmera ” w swoim dziele „Cossi van Tutti” ( Despina śpiewa: jest to kamień Mesmera, który pochodzi z Niemiec i słynny jest we Francji). Po wojnie secesyjnej w Stanach Zjednoczonych Ameryki terapia magnetyczna rozpowszechniła się jako samodzielna terapia...................
czytaj dalej i pobierz podręcznik magnetoterapii
 >>TUTAJ<<

 

SPRZEDALIŚMY JUŻ PONAD MILION SERC MAGNETYCZNYCH!

 

Smog - promieniowanie elektromagnetyczne atakuje nas zewsząd - nosząc biżuterię magnetyczną neutralizujemy to promieniowanie.

page59image2735251600

 

 
 
 

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz