bransoletka magnetyczna na nogę 587-3 ze stali szlachetnej i miedzią
290,00 
Wybierz rozmiar:
Ilość
wysyłka Do 24 godzin
 1. Warunki gwarancji biżuterii Sentiell: "szczegóły tutaj" 
  Jeżeli produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego, tj.: pęknięcia, złamania, rozciągnięcia, wygięcia, zgniecenia na skutek wynikającej siły zewnętrznej jak i przebarwienia po użyciu środków, które mogą wpływać na powłokę produktu tj: środki czystości, perfumy, kwasy itp. lub produkt jest niekompletny (brak któregoś z elementów w tym kamieni utraconych w wyniku nieodpowiedniego użytkowania). Klient nie może się powołać na uprawnienia przysługujące mu z tytułu rękojmi, na prawo do odstąpienia od umowy, ani żadne inne.
 2. Sklep jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego.
 3. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie lub na podstawie niniejszego Regulaminu należy kierować na adres sklep@fajna-bizuteria.pl.
 4. Sklep zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
 5. Sklep nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru, na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej, jeśli takową posiada. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.
 6. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie naszego produktu.
 7. Prosimy o zwracanie produktów na adres: S.P. & Victoria's sp. z o.o., ul. Pokoju 14/5, 41-600 Świętochłowice, można skorzystać z formularza (pobierz wzór - pdf 120KB)

Darmowa dostawa od 99 zł*
Darmowa dostawa realizowana jest poprzez: Kurier InPost, Paczkomaty InPost.

1. Koszt dostawy w obszarze Polski wynosi:
- wpłata na konto, 
- płatności on-line (27 banków /
BLIK / karta kredytowa / karta płatnicza) 
- PayPal
 

 •   11,90  Paczkomaty InPost
 •   12,90 zł Kurier InPost
 •   17,90 zł Kurier FedEx

​- za pobraniem:
 

 •   15,90 zł Paczkomaty InPost
 •   16,90 zł Kurier InPost
 •   20,90 zł Kurier FedEx​​
   
 • zamówienia powyżej 99 zł objęte są darmową dostawą, dotyczą przewoźników InPost kurier i InPost Paczkomaty.

 

3. Koszty dostawy na terenie Europy (z Cyprem i Izraelem): 

- wpłata na konto, 
- płatności on-line (27 banków / 
BLIK / karta kredytowa / karta płatnicza) 
- PayPal

 •     30 zł Poczta Polska - Przesyłka listowa z zadeklarowaną wartością Priorytetowa
 •     100 zł kurier DPD lub FedEx
 •     45 zł DPD - przesyłka do Niemiec

Realizacja zamówienia zagranicznego następuje po wpływie środków na konto sprzedawcy.
 

Zamówienia wysyłamy Kurierami: Poczta Polska, DPD, FedEx

 

4. W przypadku dostawy do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej,
    należna cena 
zakupionych towarów może ulec zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych.

 
Masz pytanie

Bransoletka magnetyczna na nogę z miedzią "unisex" stal szlachetna

   Bransoletka magnetyczna na nogę ze stali szlachetnej oraz miedzią. Magnetoterapia oraz pierwiastek miedzi bezpośrednio wchłaniany przez skórę, ma zbawienny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Pozbądź się przypadłości zimnych stóp również żylaków, które są zmorą dzisiejszych czasów. Ponadto działa kojąco na opuchnięte i zmęczone nogi. Poprawia ukrwienie i krążenie krwi w kończynach (zobacz zdjęcie termowizyjne poniżej).
    Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą stworzyć modną biżuterię, która z pewnością podkreśli ich letni wygląd dzięki temu uniseksowemu łańcuszkowi magnetycznemu na kostkę. Błyszczące, wypolerowane wykończenie ze stali nierdzewnej wygląda elegancko i zapewnia styl, podczas gdy wnętrze ma miedziane wykończenie. Mały łańcuszek przedłużający może służyć do elastycznej regulacji długości. Bransoletka na kostkę ma aż sześć magnesów o łącznej sile 7000 Gausów tj. 0,7 Tesli. 
      Bransoletka magnetyczna efektownie prezentuje się na kostce, więc pokaż otoczeniu swoją indywidualność i niepowtarzalność. A co najważniejsze, dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia. Bransoletka magnetyczna swoim uniwersalnym stylem, polecana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

konserwacja: szmatka jubilerska

Zdjęcie termowizyjne. Krążenie krwi przed i po zastosowaniu terapii magnetycznej. Już po kilku minutach obserwujemy poprawienie krążenia w całej kończynie, aż do samych palców.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Bransoletka magnetyczna ze stali szlachetnej na nogę / kostkę z miedzią unisex

ENERGETIX KOLEKCJA LIVE THE MOMENT
kruszec stal szlachetna/miedź
kolor srebrny
wymiary rozm. M-L 23-26,5cm (regulowana) x XL-XXL 27,5-32cm (regulowana) x szer. 0,5cm
ilość magnesów 6
siła magnesu 1200 Gauss
biżuteria nie uczula (antyalergiczna) TAK
możliwość grawerowania TAK
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zobacz również