O nas

 

          Kochamy biżuterię - WPRAWIA W DOBRY NASTRÓJ

 

      Nasza firma wywodzi się ze sprzedaży produktów branży modowej. Przez ostatnie lata wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży biżuterii srebrnej, biżuteri złotej oraz magnetycznej Niemieckiej marki Energetix, którą sprzedawaliśmy w sklepach stacjonarnych. Zadowoleni klienci zainspirowali nas do otwarcia sklepu internetowego, w którym oferowana biżuteria jest naprawdę FAJNA.

      Kochamy to co robimy, dlatego nasza biżuteria jest oryginalna i niepowtarzalna. Pozwalamy kobietom poczuć się wyjątkowo, dbamy o różnorodność, styl i charakter oferowanej biżuterii. Obserwujemy światowe trendy i wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów.

 

               Biżuteria Srebrna pr. 0.925
 

      Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych form i pomysłów. Nasz asortyment to kobieca biżuteria przede wszystkim ze srebra pr.925 - bransoletki, łańcuszki, komplety, pierścionki, kolczyki wkrętki oraz kolczyki z zapięciem angielskim. Nieodzownym kamieniem towarzyszącym naszym produktom jest cyrkonia, w wielu kolorach: szafirowym-niebieska, szmaragdowym-zielona, rubinowym-różowa i oczywiście naturalnym kryształowym-biała. 
        Dużym zainteresowaniem i popularnością cieszy się 
biżuteria tzw. "celebrytki", bransoletki i naszyjniki srebrne oraz srebrne pozłacane. Niezwykle modne, które upodobały sobie Kobiety Świata Medii, Kina, Muzyki, Telewizji oraz ShowBiznesu z szeroko pojętym określeniem/trendem CELEBRYTKI. Otatnim trendem "Must Have" jest biżuteria ceramiczna w połączeniu ze srebrem, która jest niezwykle efektowna i zdumiewająco elegancka.
 

                                                                                                          Krzyżyki i Medaliki
 

       Oferujemy także szeroki asortyment biżuterii dewocjonalnej, krzyżyki, medaliki, jako nieodzowny element pamiątki Chrztu Świętego, jak i pierwszej komuni świętej.
       Ambicją naszej firmy jest oferowanie biżuterii najwyższej jakości, która wprawi naszych 
klientów w dobry nastrój.

 

ZapiszZapisz